Hakkımızda - Çorlu Su Tesisat - Kırmadan Gider Açma

Bizi Arayın

0543 678 27 85

Çorlu Kırmadan Gider Açma

Çorlu bölgesinde kırmadan gider açma hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmet ileri teknoloji gider açma cihazları ile yapılarak tam profesyonel bir şekidle sizlere sunulmaktadır. Vermiş olduğumuz bu hizmet ile 10 yılı aşkın bir süredir müşterilerimiz için çalışıyoruz. Cihazlarımız ile herhangir bir kırma dökme işlemi yapılmadan yani kırmadan tıkalı, tıkanmış giderlerinizi, pis su borularınızı açmaktayız.

Çorlu Su Tesisat

Çorlu su tesisat firması olarak evlerinizde ki su kaçağı onarımı, tesisat döşemesi, klozet takımı montajı onarımı ve diğer tüm işlemlerinizi yapmaktayız. Yaptığımız diğer hizmetler için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Efe Yapı ....

Efe yapı olarak Çorlu'da 10 Yılı aşkın süredir su tesiat ve diğer tadilat, tamirat işlerinde hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte müşteri memnuniyetini kazanmış ve daha kazanmaya odaklı ileri görüşlü çalışmalarımız ile hizmetlerimiz sürdürüyoruz.

Hakkımızda
Çorlu Su Tesisat : Kırmadan Tıkalı Gider Açma

Çorlu'da kırmadan gider açmak tamamen mümkündür. Bu hizmet sayesinizde evinizde herhangi bir kırım veya hasar yapılmadan giderleriniz açılmaktadır.

Sıhhi Tesisat

Su tesisat ustamız Çorlu'da yıllardır hizmet vermektedir. Verdiği hizmetler arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi su kaçağı onarımı, tamiridir.

Müşteri Görüşleri

Sıhhı tesisat tamiri, onarımı bakımı ve su tesisat ustası alanımızda bazı müşterilerimizin hakkımızda ki düşünceleri.

Call Now ButtonHemen Ara !